Po Londono olimpiados, kuomet Lietuvos krepšininkai nepasiekė labai aukštų rezultatų ir tų dienų žvaigždėmis tapo tradiciškai mažiau žinomų sporto šakų atstovai, viešumoje prasidėjo diskusijos apie nepakankamą šių sporto šakų finansavimą ir nepelnytai didelį dėmesį krepšiniui.

Atnaujinta (Trečiadienis, 24 Spalis 2012 13:21)

 

Kaip ir visuomet kas ketverius metus šią vasarą visų sportininkų ir sirgalių laukia didžiulis sporto šou. Šiemet viso pasaulio akys nukreiptos į Londoną, kur vyks vasaros olimpinės žaidynės. Trečią kartą olimpine sostine tapęs Londonas jau kurį laiką intensyviai ruošiasi priimti gausų sportininkų ir sporto mėgėjų būrį.

Atnaujinta (Ketvirtadienis, 26 Balandis 2012 11:08)

 

Antradienį, Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione įvyko ilgai lauktos ir nežinomybės apsuptos ( iki pat mačo pradžios pradžios nebuvo aišku ar bus leista žaisti tokios būklės stadione) rungtynės tarp Lietuvos ir Ispanijos rinktinių. Tačiau net ir namų sienos nepadėjo lietuviams sukurti stebuklo ir įveikto Pasaulio ir Europos čempionus. Tokiu pačiu rezultatu, Salamankoje, lietuviai turėjo pripažinti ispanų pranašumą.

Atnaujinta (Trečiadienis, 30 Kovas 2011 20:12)

 

 

Maskvos (Rusija) profesionalaus krepšinio klubo „CSKA“ valdybos sprendimu lietuvis Jonas Kazlauskas paskirtas naujuoju krepšinio komandos treneriu. Sutartis su garsiu specialistu pasirašyta iki 2012/13 m. sezono pabaigos.

Atnaujinta (Penktadienis, 04 Kovas 2011 23:58)

 

Lino Kleizos labdaros ir paramos fondo atstovai kartu su Lietuvos kūno kultūros akademijos (LKKA) kineziterapijos specialistais lankėsi Kauno vaikų gerovės centre „Pastogė". Vizito tikslas - atkreipti auklėtinių ir pedagogų dėmesį į taisyklingą laikyseną ir sveikatos sutrikimus, susijusius su netaisyklinga laikysena, bei supažindinti su spec. mankštos pratimais, skirtais netaisyklingos laikysenos korekcijai.

Atnaujinta (Ketvirtadienis, 28 Spalis 2010 18:07)

 
More Articles...
Žurnalas

Paieška
Sekite mus Facebook'e
Lankytojai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas