Saulius Remeikis

Pradžia buvo Suomijoje

Kad Šiaurės ir Baltijos šalys pamaži vienijasi į bendrą transporto regioną, jau nieko nestebina. O istorija, sukaupti eksponatai, dokumentai, liudijantys savitą ir originalų kiekvienos iš valstybių įveiktą kelią – šis tarptautinis puslapis praėjusį rudenį sulaukė pirmojo apvalaus 10 metų jubiliejaus.

Atnaujinta (Trečiadienis, 09 Sausis 2013 16:58)

 


Vilniuje vyko tarptautinis Europos kelių administracijų vadovų susitikimas („Conference of European Directors of Roads“ – CEDR).CEDR – tarptautinė asociacija, kuriai nuo 2012-ųjų sausio pirmininkauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) vadovas Skirmantas Skrinskas. Tai bene vienintelė Europoje kelių sistema ir jos infrastruktūros interesais besirūpinanti sąjunga, kuriai priklauso ne tik beveik visos Europos Sąjungos šalys, bet ir Norvegija, Islandija, Šveicarija. Lietuva ir LAKD, į šią asociaciją įstojusi 2002 m., pirmą kartą organizavo tokio aukšto lygio susitikimą.

Atnaujinta (Ketvirtadienis, 03 Sausis 2013 21:20)

 

 

Šiemet Vilniuje vyko Europos kelių direktorių konferencijos (angl. -Conference of European Directors of Roads, sutrumpintai CEDR) Vadovų komiteto posėdis. Europos transporto politiką formuoti padedančios institucijos veikloje aktyviai dalyvauja ir Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD), šiemet pirmininkaujanti CEDR.

Atnaujinta (Trečiadienis, 24 Spalis 2012 13:28)

 

 

Toks įspūdis galėjo susidaryti Krynicoje, kur į tradicinį, jau 22 –ą, Ekonomikos forumą, sugužėjo virš 2500 dalyvių ir apie 500 žurnalistų iš viso pasaulio. Tokią svečių gausą galėjo nulemti patraukli Forumo tema: „Naujos vizijos sunkiems laikams: Europos ir Pasaulio konfrontacija su krize“.

Atnaujinta (Trečiadienis, 24 Spalis 2012 12:03)

 

Energetikos Chartijos Sekretoriatas, Tadžikijos Vyriausybė ir Norvegijos užsienio reikalų ministerija Dušanbėje (Tadžikija) surengtoje tarptautinėje konferencijoje aptarinėjo energetikos ir vandens resursų panaudojimo Centrinėje Azijoje klausimus.

Atnaujinta (Trečiadienis, 24 Spalis 2012 11:39)

 
More Articles...
Sekite mus Facebook'e
Lankytojai

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas